Sursă de alimentare GameMax VP-800-RGB
- Producator:
- Cod produs:128687
- Available:În stoc300
| Putere | 800 W |
| Protecție la scurt circuit | da |
| 80 PLUS certificat | Bronze |
| Protecție la suprasarcină | da |
| Protecție la supratensiune | da |
| Sistemul de răcire | 1 ventilator |
| Diametrul ventilatorului | 120 mm |
| Conector pentru placa de bază | 20+4pin |
| Numărul de conectori 4+4 pini CPU | 1 |
| Numărul de conectori 6+2 pini PCI-E | 2 |
| Numărul de conectori cu 15 pini SATA | 6 |
| Numărul de conectori cu 4 pini IDE/Molex | 3 |
| Standard | ATX12V |
| Current on-line +3.3V | 20 A |
| Current on-line +5V | 20 A |
| Garanție | 24 luni |
| Current on-line +12V-1 | 60 A |
| Producător | GameMax |
| Current on-line -12V | 0.5 A |
| Cod EAN | 6931858767965 |
| Current on-line +5V Standby | 2.5 A |
| Iluminare RGB | da |
Fără întrebări până acum.


