Suport TV Reflecta Slim 70-6040T
- Producator:
- Cod produs:121614
- Available:În stoc300
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 70 " |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Tip | pe perete |
| Standard VESA | 200x200 mm, 200x300 mm, 200x400 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 300x400 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 500x400 mm, 600x400 mm |
| Reglare | înclinare |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Înclinare verticală | 12 ° |
| Distanța minimă de perete | 30 mm |
| Culoare | argintiu |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Reflecta |
| Cod EAN | 4005039231520 |
Fără întrebări până acum.

