Suport TV Multibrackets M Public Ceilingmount Medium Single 3000
- Producator:
- Cod produs:174111
- Available:În stoc300
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 55 " |
| Tip | pe tavan |
| Standard VESA | 200x100 mm, 200x200 mm, 200x300 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm |
| Reglare | înclinare , rotație , înălțime |
| Distanța maximă față de perete | 860 mm |
| Distanța maximă față de tavan | 3130 mm |
| Greutate maximă suportată | 70 kg |
| Înclinare verticală | 90 ° |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | nu |
| Culoare | negru |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Multibrackets |
Fără întrebări până acum.


