Suport TV ITECHmount VW46T
- Producator:
- Cod produs:83455
- Available:În stoc300
| Diagonală minimă | 37 " |
| Diagonală maximă | 70 " |
| Numărul de monitoare | 1 |
| Tip | pe perete |
| Standard VESA | 100x100 mm, 100x150 mm, 100x200 mm, 200x100 mm, 200x200 mm, 200x300 mm, 300x100 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 300x400 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm, 500x400 mm, 600x200 mm, 600x300 mm, 600x400 mm |
| Reglare | înclinare |
| Distanța maximă față de perete | 215 mm |
| Greutate maximă suportată | 45 kg |
| Distanța minimă de perete | 68 mm |
| Culoare | negru |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | ITECHmount |
| Cod EAN | 7453031358252 |
Fără întrebări până acum.





