Suport TV Hama Fullmotion (118124)
- Producator:
- Cod produs:174318
- Available:În stoc300
| Diagonală minimă | 32 " |
| Diagonală maximă | 65 " |
| Tip | pe perete |
| Standard VESA | 100x100 mm, 100x150 mm, 100x200 mm, 200x100 mm, 200x200 mm, 200x300 mm, 300x100 mm, 300x200 mm, 300x300 mm, 300x400 mm, 400x200 mm, 400x300 mm, 400x400 mm |
| Reglare | înclinare , rotație |
| Greutate maximă suportată | 35 kg |
| Înclinare verticală | 180 ° |
| Posibilă instalarea ecranelor drepte și curbate | nu |
| Culoare | negru |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Hama |
| Cod EAN | 4047443378842 |
Fără întrebări până acum.


