| Lățimea | 20.5 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 12 cm |
| Deschidere de montaj | 1 |
| Adâncime | 7 cm |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Material | alama |
| Culoare | crom |
| Producător | Remer |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Lățimea | 20.5 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 12 cm |
| Deschidere de montaj | 1 |
| Adâncime | 7 cm |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Material | alama |
| Culoare | crom |
| Producător | Remer |
Fără întrebări până acum.