Suport prosop Melana MLN-820001
- Producator:
- Cod produs:113560
- Available:În stoc300
| Lățimea | 65 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 6 cm |
| Deschidere de montaj | 2 |
| Adâncime | 8.3 cm |
| Material | alama |
| Culoare | crom , auriu |
| Numărul de bare | 1 |
| Producător | Melana |
Fără întrebări până acum.

