Suport prosop Bien Leda Chrome A0010102
- Producator:
- Cod produs:16274
- Available:În stoc300
| Lățimea | 17 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 197 cm |
| Deschidere de montaj | 2 |
| Adâncime | 4.2 cm |
| Material | alama |
| Culoare | crom |
| Producător | Bien |
| Inel | da |
Fără întrebări până acum.


