Suport prosop Bemeta Nero (135006010)
- Producator:
- Cod produs:117460
- Available:În stoc300
| Lățimea | 1.7 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 3.8 cm |
| Deschidere de montaj | 2 |
| Adâncime | 1 cm |
| Numărul de cârlige | 1 |
| Material | alama |
| Culoare | negru |
| Producător | Bemeta |
Fără întrebări până acum.


