Suport prosop Bemeta Kera (144704047)
- Producator:
- Cod produs:117465
- Available:În stoc300
| Lățimea | 66.6 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 6.6 cm |
| Deschidere de montaj | 4 |
| Adâncime | 7.4 cm |
| Material | alama |
| Culoare | bronz |
| Numărul de bare | 1 |
| Producător | Bemeta |
Fără întrebări până acum.


