Suport prosop Bemeta Galla (108104050)
- Producator:
- Cod produs:117530
- Available:În stoc300
| Lățimea | 60 cm |
| Tip de montaj | pe perete |
| Inălțime | 2 cm |
| Deschidere de montaj | 2 |
| Adâncime | 10.4 cm |
| Material | alama |
| Culoare | negru , maro |
| Numărul de bare | 2 |
| Producător | Bemeta |
Fără întrebări până acum.


