Storcător Zeegma Sap Pro
- Producator:
- Cod produs:40214
- Available:În stoc300
| Putere | 200 W |
| Diam. tub alimentare | 7.8 mm |
| Altele | 8 moduri de operare , 3 site din otel inoxidabil |
| Lungime cablu | 1 m |
| Cană pentru suc | 1 l |
| Material carcasă | plastic |
| Recipient pentru pulpă de fructe | 1 l |
| Dimensiuni | 510x330x175 mm |
| Picior cu ventuză | da |
| Greutate | 3.5 кg |
| Material sita centrifuga | inox |
| Tip | cu un ax melcat |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Zeegma |
| Cod EAN | 5903771701280 |
Fără întrebări până acum.


