Stapler pneumatic Total Tools TAT83301
- Producator:
- Cod produs:15676
- Available:În stoc300
| Greutatea | 1.5 kg |
| Tipul elementelor de fixare | cui |
| Tip de clame/cui | 18GA , 1.25X1.0 |
| Tipul operațiunii | contact |
| Tipul magazinului | casetă |
| Presiune nominală | 7 bar |
| Capacitatea magazinului | 100 buc. |
| Min. lungimea cuiului | 10 mm |
| Max. lungimea cuiului | 30 mm |
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Total Tools |
| Cod EAN | 6925582197969 |
Fără întrebări până acum.

