Stabilizator de tensiune Rucelf SRW-550-D
- Producator:
- Cod produs:92815
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 220x150x75 mm |
| Greutate | 2.3 kg |
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 500 W |
| Numărul | 1 |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Culoare | alb |
| Garanție | 24 luni |
| Indicator tensiune | led , digital |
| Producător | Rucelf |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
| Cod EAN | 4670028440308 |
Fără întrebări până acum.

