Stabilizator de tensiune Rucelf SRW-1000-D
- Producator:
- Cod produs:92837
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 445х115х180 mm |
| Greutate | 2.7 kg |
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 900 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Culoare | gri |
| Frecvența de operare | 50 Hz |
| Tip de priză | EURO |
| Garanție | 24 luni |
| Indicator tensiune | digital |
| Producător | Rucelf |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
Fără întrebări până acum.


