Stabilizator de tensiune Ресанта CПH-13500
- Producator:
- Cod produs:98765
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 305х190х360 mm |
| Greutate | 18 kg |
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 13500 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 90 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Culoare | negru |
| Frecvența de operare | 50 Hz, 60 Hz |
| Indicator tensiune | digital |
| Producător | Ресанта |
| Conectarea dispozitivelor | terminale |
| Cod EAN | 4606059016533 |
| Ventilator integrat | da |
Fără întrebări până acum.




