Stabilizator de tensiune Ресанта ACH-2000
- Producator:
- Cod produs:126987
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 150х180х247 mm |
| Greutate | 5.7 kg |
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 2000 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Indicator tensiune | digital |
| Producător | Ресанта |
| Cod EAN | 4607076037655 |
Fără întrebări până acum.

