Stabilizator de tensiune Ресанта ACH-10000/1-Ц
- Producator:
- Cod produs:98761
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 220х230х385 mm |
| Curent de intrare până la | 52.6 A |
| Greutate | 19.5 kg |
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 10000 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Culoare | gri |
| Frecvența de operare | 50 Hz |
| Producător | Ресанта |
| Conectarea dispozitivelor | terminale |
| Cod EAN | 2100001254391, 4607076037709 |
Fără întrebări până acum.

