Stabilizator de tensiune Himel HTND 20kVA
- Producator:
- Cod produs:144044
- Available:În stoc300
| Tip | industrial |
| Sarcina maximă | 20000 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 250 V |
| Garanție | 24 luni |
| Indicator tensiune | cu sageti |
| Producător | Himel |
| Cod EAN | 2100000928705 |
| Ventilator integrat | da |
Fără întrebări până acum.

