Stabilizator de tensiune Himel HSVC-B 7kVA
- Producator:
- Cod produs:144031
- Available:În stoc300
| Tip | uz casnic |
| Sarcina maximă | 7000 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 110 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 240 V |
| Garanție | 24 luni |
| Indicator tensiune | digital |
| Producător | Himel |
| Cod EAN | 8433754676221 |
Fără întrebări până acum.

