Stabilizator de tensiune Dnipro-M VR-240R
- Producator:
- Cod produs:142304
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 400х250х290 mm |
| Greutate | 8 kg |
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 2400 W |
| Tensiunea minimă de intrare | 140 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 260 V |
| Indicator tensiune | digital |
| Producător | Dnipro-M |
| Conectarea dispozitivelor | terminale |
Fără întrebări până acum.





