Stabilizator de tensiune Defender Typhoon 600
- Producator:
- Cod produs:66902
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 115x110x140 mm |
| Greutate | 1.17 kg |
| Tip | releu |
| Sarcina maximă | 200 W |
| Numărul | 2 |
| Tensiunea minimă de intrare | 175 V |
| Tensiunea maximă de intrare | 285 V |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Indicator tensiune | led |
| Producător | Defender |
| Conectarea dispozitivelor | priză |
Fără întrebări până acum.

