Spot Zumaline Poso CK180612-3
- Producator:
- Cod produs:115901
- Available:În stoc300
| Culoare abajur | fumuriu |
| Material carcasă | metal |
| Culoare carcasă | crom , negru |
| Lungimea | 405 mm |
| Tip dulie | E14 |
| Inălțime | 120 mm |
| Numar de becuri | 3 |
| Tip bec | lampă cu incandescență , LED , economie de energie , Filament LED |
| Putere maxima per bec | 60 W |
| Lăţime | 80 mm |
| Factor de protecţie | IP20 |
| Reglarea temperaturii culorii | nu |
| Producător | Zumaline |
| Material abajur | sticlă |
Fără întrebări până acum.


