Spot Arte Lamp A5645PL-2BK
- Producator:
- Cod produs:40371
- Available:În stoc300
| Putere | 50 W |
| Dimensiuni | 105x178x95 mm |
| Materialul carcasei | metal |
| Seria | Falcon |
| Greutate | 0.75 kg |
| Inălțime | 105 mm |
| Voltaj | 220 V |
| Număr de lămpi | 2 |
| Tip de lampă | halogen , LED |
| Culoare | negru |
| Soclu | GU10 |
| Producător | Arte Lamp |
| Gradul de protecție | I |
| Materialul armei | metal |
Fără întrebări până acum.


