Solid State Drive (SSD) Patriot Viper VPN110 2Tb (VPN110-2TBM28H)
- Producator:
- Cod produs:44101
- Available:În stoc300
| Dimensiuni | 22x80x10.5 mm |
| Greutate | 25 g |
| Interfaţă | PCI Express 3.0 x4 |
| Factor de formă | M.2 |
| Tip de Memorie | 3D TLC NAND |
| Rata de transfer la citire | 3300 MB/s |
| Rata de transfer la scriere | 3000 MB/s |
| IOPS inscriere | 500 mii |
| IOPS citire | 500 mii |
| Capacitate | 2048 GB |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Patriot |
| Cod EAN | 0814914029015 |
Fără întrebări până acum.



