Sistem radio vocal JTS E-7R/E-7TH
- Producator:
- Cod produs:107617
- Available:În stoc300
| Sistema radio | da |
| Conectare | fără fir |
| Frecvență | 18000 Hz |
| Impedanţă nominală | 600 Ohm |
| Sensibilitate | -50 dB |
| Gama RF | 650-690 MHz |
| Tip | vocal |
| Set complet | receptor , microfon |
| Frecvență minimă | 50 Hz |
| Culoare | negru |
| Construcție | manual |
| Producător | JTS |
| Cod EAN | 2009020014170 |
Fără întrebări până acum.


