Sistem radio vocal JTS E-7R/E-7TB+CM-801
- Producator:
- Cod produs:107614
- Available:În stoc300
| Sistema radio | da |
| Conectare | fără fir |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență | 15000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -64 dB |
| Frecvență minimă | 60 Hz |
| Culoare | negru |
| Construcție | clamă |
| Nivelul maxim de presiune acustică | 130 dB |
| Producător | JTS |
Fără întrebări până acum.

