Sistem radio vocal JTS E-7Du/E-7TBD+CM-501
- Producator:
- Cod produs:107615
- Available:În stoc300
| Sistema radio | da |
| Conectare | fără fir |
| Principiul de funcționare | condensator |
| Frecvență | 15000 Hz |
| Orientare | cardioid |
| Impedanţă nominală | 2200 Ohm |
| Sensibilitate | -60 dB |
| Gama RF | 690-726 MHz |
| Tip | vocal |
| Set complet | receptor , 2 emițătoare , microfoane |
| Frecvență minimă | 100 Hz |
| Culoare | negru |
| Raport semnal/zgomot | 130 dB |
| Construcție | clamă |
| Producător | JTS |
Fără întrebări până acum.

