Sistem Desktop Hp ProDesk 400 G6 Desktop Mini (1C6Z0EA)
- Producator:
- Cod produs:66858
- Available:În stoc300
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 3.8 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Greutate | 1.25 kg |
| Tip memorie video | integrata |
| Număr thread-uri | 8 |
| Procesor | i3-10100T |
| Chipset video | Intel HD Graphics 630 |
| Hard Disk | SSD |
| Tip | mini PC |
| Monitor | nu |
| Frecvenţă procesor | 3 GHz |
| Unitate optica | nu este |
| Volum SSD | 256 GB |
| Număr de nuclee | 4 |
| Claviatură | da |
| Mouse | da |
| Culoare exterior | negru |
| Producător | HP |
| Sistem de operare | Windows 10 Pro |
| Cod EAN | 0195122908478 |
| Tip procesor | Intel® Core™ i3 |
Fără întrebări până acum.


