Sistem Desktop Atol PC1038MP Home (i3-10105 8Gb 240Gb Linux)
- Producator:
- Cod produs:95598
- Available:În stoc300
| Frecvență procesor (Turbo Boost) | 4.4 GHz |
| Memorie RAM | 8 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Tip memorie video | integrata |
| Număr thread-uri | 8 |
| Procesor | i3-10105 |
| Chipset video | Intel® UHD 630 Graphics |
| Hard Disk | SSD |
| Tip | PC |
| Monitor | nu |
| Frecvenţă procesor | 3.7 GHz |
| Unitate optica | nu este |
| Volum SSD | 240 GB |
| Număr de nuclee | 4 |
| Claviatură | nu |
| Mouse | nu |
| Culoare exterior | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Atol |
| Cod EAN | 2009020039173 |
| Tip procesor | Intel® Core™ i3 |
Fără întrebări până acum.


