Set WC Tatkraft Wendy (13599)
- Producator:
- Cod produs:144729
- Available:În stoc300
| Inălțime | 550 mm |
| Tip | pe podea |
| Lungime | 190 mm |
| Lăţime | 190 mm |
| În set | perie + suport pentru hârtie igienică |
| Material | inox |
| Culoare | crom |
| Producător | Tatkraft |
| Cod EAN | 4742943013599 |
Fără întrebări până acum.



