Set WC MSV Clasic (41090)
- Producator:
- Cod produs:159685
- Available:În stoc300
| Inălțime | 700 mm |
| Tip | pe podea |
| Lungime | 220 mm |
| Lăţime | 180 mm |
| În set | perie + suport pentru hârtie igienică |
| Material | inox |
| Culoare | gri , maro |
| Producător | MSV |
| Cod EAN | 2400000410904, 3700703953197 |
Fără întrebări până acum.


