Set placute frână TEXTAR 2572201
- Producator:
- Cod produs:33482
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Akebano |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 142.2 mm |
| Lăţime | 53.4 mm |
| Grosime | 17.8 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Chevrolet |
| Număr OE | 19335983 , 95231012 , 95231011 , 95025848 |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.



