Set placute frână TEXTAR 2515802
- Producator:
- Cod produs:33515
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Teves |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 3.12 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 193.6 mm |
| Lăţime | 74 mm |
| Grosime | 20 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Audi |
| Număr OE | 4G0698151B , 4G0698151G , 4G0698151M , 4G0698151R , 4G0698151S , 4H0698151D , 4H0698151G , 4G0698151B , 4G0698151G , 4G0698151M , 4G0698151R , 4G0698151S |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


