Set placute frână TEXTAR 2503401
- Producator:
- Cod produs:33521
- Available:În stoc300
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Greutate | 2.24 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 148.2 mm |
| Lăţime | 61.1 mm |
| Grosime | 18.8 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Chevrolet , Opel , Vauxhall , Cadillac |
| Număr OE | 13412809 , 22737859 , 13301234 , 13412810 , 22799077 , 23242201 , 39126138 , 13301234 , 13412810 , 1605135 , 1605178 , 1605263 , 22799077 , 542115 , 95516193 , 95530017 , 13301234 , 13412810 , 1605135 , 1605178 , 22799077 , 542115 , 95530017 |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


