Set placute frână TEXTAR 2433201
- Producator:
- Cod produs:33591
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Teves |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 155.3 mm |
| Lăţime | 71.6 mm |
| Grosime | 17.9 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Citroen , Peugeot |
| Număr OE | 1609253180 , 1610103880 , 1619790280 , 425403 , 425424 , 4254A7 , 425438 , 1609253180 , 1610103780 , 1619790280 , 425403 , 425424 , 4254A7 , 425438 |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


