Set placute frână TEXTAR 2425401
- Producator:
- Cod produs:33597
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Teves |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 122.7 mm |
| Lăţime | 52.2 mm |
| Grosime | 17.9 mm |
| Destinaţie | spate |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0054204920 , 0054205120 , 0074206120 , 0074206220 , A0054204920 , A0054205120 , A0074206120 , A0074206220 |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


