Set placute frână TEXTAR 2409801
- Producator:
- Cod produs:33612
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Brembo |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 131.8 mm |
| Lăţime | 77.3 mm |
| Grosime | 17.3 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Audi , Seat , Skoda , Volkswagen |
| Număr OE | 7L6698151E , 7L6698151G , 7L6698151J , 7P6698151C , JZW698151T , 7L6698151E , 7L6698151G , 7L6698151J , 7P6698151C , JZW698151T , 7L6698151E , 7L6698151G , 7L6698151J , 7P6698151C , JZW698151T , 7L6698151E , 7L6698151G , 7L6698151J , 7L6698151K , 7P6698151C , 7P6698151F , JZW698151T , JZW698302DF |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.





