Set placute frână TEXTAR 2404501
- Producator:
- Cod produs:33618
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Akebano |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 107.9 mm |
| Lăţime | 39.6 mm |
| Grosime | 13.6 mm |
| Destinaţie | spate |
| Marca auto | Mazda |
| Număr OE | GGYB2643Z , GGYM2643Z , GGYM2648Z , GGYM2648Z9C , GGYM2648ZA9C , GJYA2643Z , GJYB2643Z , GJYB2643ZA , GJYB2648Z , GJYB2648Z9C , GJYB2648ZA , GKYA2643Z , GKYA2648Z |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


