Set placute frână TEXTAR 2401401
- Producator:
- Cod produs:33621
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Akebano |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 85.5 mm |
| Lăţime | 39.8 mm |
| Grosime | 15.4 mm |
| Destinaţie | spate |
| Marca auto | Chrysler , Dodge , Jeep , Mitsubishi |
| Număr OE | 05191271AA , 05191271AB , 05191271AC , K05191271AA , K05191271AB , K05191271AC , 05191271AA , 05191271AB , 5191271AC , 2AMV4271AA , 5191271AA , 5191271AB , K5191271AA , K5191271AB , 4605A336 , 4605A337 , 4605A479 , 4605A493 , 4605A558 , 5191217AC , MN116929 , MR955068 , MZ690187 , MZ690350 , MZ690586 , TS200051 |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


