Set placute frână TEXTAR 2266001
- Producator:
- Cod produs:33711
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Trw |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 163.5 mm |
| Lăţime | 69.5 mm |
| Grosime | 20.8 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Mercedes-Benz , Nissan |
| Număr OE | 4704205300 , A4704205300 , D10605JU0A |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


