Set placute frână TEXTAR 2238301
- Producator:
- Cod produs:33726
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Teves |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 155.2 mm |
| Lăţime | 63.8 mm |
| Grosime | 17 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Audi , Seat , Skoda , Volkswagen |
| Număr OE | 8W0698151AA , 8W0698151AB , 8W0698151AF , 8W0698151AG , 8W0698151BG , 8W0698151BH , 8W0698151K , 8W0698151Q , 8W0698151AG , 8W0698151BG , 8W0698151K , 8W0698151Q , 8W0698151AG , 8W0698151BG , 8W0698151K , 8W0698151Q , 8W0698151AG , 8W0698151BG , 8W0698151K , 8W0698151Q |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


