Set placute frână TEXTAR 2203102
- Producator:
- Cod produs:33746
- Available:În stoc300
| Sistem de frânare | Trw |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 144.2 mm |
| Lăţime | 69.8 mm |
| Grosime | 19.3 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Mercedes-Benz |
| Număr OE | 0004208700 , 0084203620 , A0004208700 , A0084203620 |
| Producător | TEXTAR |
Fără întrebări până acum.


