| Sistem de frânare | Akebano |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.865 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 142 mm |
| Lăţime | 58.7 mm |
| Grosime | 18.5 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Renault |
| Număr OE | 41 06 061 24R |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.
Coșul este gol!
| Sistem de frânare | Akebano |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.865 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 142 mm |
| Lăţime | 58.7 mm |
| Grosime | 18.5 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Renault |
| Număr OE | 41 06 061 24R |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.