| Sistem de frânare | Mando |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Greutate | 1.235 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 132.6 mm |
| Lăţime | 50.5 mm |
| Grosime | 16 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Hyundai |
| Număr OE | 58101-B4A00 , 58101-B4A05 , 58101-B4A06 , 58101-B9A30 , 58101-B9A35 , 58101-B9A70 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.



