| Sistem de frânare | Ate - Teves |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.155 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 140.1 mm |
| Lăţime | 42 mm |
| Grosime | 17.4 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Dacia , Renault , Smart |
| Număr OE | 41 06 056 12R , 41 06 025 81R , 41 06 056 12R , 41 06 059 51R , 41 06 060 32R , 41 06 087 08R , 82 01 377 565 , 453 420 07 00 , 453 421 00 00 , 453 421 00 10 , 453 421 01 00 , 453 421 14 00 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.


