| Sistem de frânare | Mando |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Greutate | 1.69 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 132.8 mm |
| Lăţime | 58.1 mm |
| Grosime | 17.2 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Hyundai , Kia |
| Număr OE | 58101-1RA00 , 58101-1RA01 , 58101-1RA05 , 58101-1RA10 , 58101-1VA00 , 58101-4LA00 , 58101-C7A00 , 13602-12006K , 58101-1WA05 , 58101-1WA35 , 58101-H8A00 , 58101-H8A50 , S58101-1WA05 , S58101-1WA35 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.


