| Sistem de frânare | Trw |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.18 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 106.1 mm |
| Lăţime | 56.2 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Destinaţie | spate |
| Marca auto | BMW |
| Număr OE | 34 20 6 877 648 , 34 20 6 879 857 , 34 21 2 449 288 , 34 21 2 449 289 , 34 21 2 456 869 , 34 21 2 788 284 , 34 21 6 788 284 , 34 21 6 796 741 , 34 21 6 798 193 , 34 21 6 861 543 , 34 21 6 862 202 , 34 21 6 870 558 , 34 21 6 870 565 , 34 21 6 885 451 , 34 21 6 885 452 , 34 21 6 892 641 , 34 21 6 892 642 , 34 21 88 47 062 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.

