| Sistem de frânare | Ate - Teves |
| Senzor de uzură | fără senzor |
| Greutate | 1.77 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 155.15 mm |
| Lăţime | 59.4 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Dacia , Renault |
| Număr OE | 41 06 003 79R , 41 06 071 15R , 44 06 039 05R , 86 60 000 781 , 86 60 004 545 , 41060-00Q1B , 41060-00Q1C , 41060-00Q1L , D1060-00Q1BRV , 41 06 013 06R , 41 06 031 72R , 41 06 059 61R , 41 06 071 15R , 41 06 083 64R , 41 0A 125 82R , 44 06 039 05R , 44 06 071 15R , 86 60 000 781 , 86 60 004 545 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.

