| Sistem de frânare | Trw |
| Senzor de uzură | cu senzor |
| Greutate | 1.64 kg |
| Număr | 4 |
| Tip | disk |
| Lungime | 137.25 mm |
| Lăţime | 54.35 mm |
| Grosime | 17 mm |
| Destinaţie | față |
| Marca auto | Fiat , Nissan , Renault , Infiniti , Suzuki |
| Număr OE | D1060-1FE0A , D1060-1KA1A , D1060-1KA1A-VA , D1060-3TA0B , D1060-EM10A , D106M-N2585 , D1060-4DW0A , 41 06 016 05R , 55810-80J00 , 55810-80J01 , 55810-80J02 , 55810-80J03 , 55810-80J50 , 55810-80J51 , 55810-80J52 , 55810-M55K00 |
| Producător | ICER |
Fără întrebări până acum.


